Pro všechny členy našeho oddílu, ale třeba i jen pro naše fanoušky, budeme nechávat vyrobit naše týmová trika! Cena trika je 430,- Kč

Všichni kdo budete mít zájem pište na e-mail kbckh@kbckh.cz – níže v článku naleznete tabulku velikostí a další potřebné informace!

Trika budou vyrobena z funkčního materiálu CoMo  – pružný, pohodlný materiál vyvinutý s důrazem na 100% funkčnost. Nově upravené mikropóry dodávají vzdušnost a zajišťují odvod potu. Inovativně řešená vnitřní strana materiálu poskytuje maximální komfort. Speciálně vyvinutá povrchová úprava pro dosažení dokonalého vzhledu tisku. Díky jedinečným vlastnostem tohoto materiálu se v dresech budete cítiti příjemně a zároveň vypadat skvěle.

Potisk trika bude tzv. sublimací – speciální metoda potisku textilu 100% polyesteru, která přímo obarvuje textilní vlákna. Výhodou sublimace na textil je vysoká odolnost a stálost díky přímého obarvení vláken (potisk není „na povrchu“ jako např. u sítotisku nebo digitálního tisku).

 

Na triku můžete mít (ale nemusíte) vaše jméno a případně přezdívku (viz náhled trika). Pokud si nebudete jistí velikostí mám u sebe jedno triko od daného výrobce ve velikosti „M“. Od příštího týdne bude triko na Olympii a můžete si ho vyzkoušet a okouknout materiál. 

Zájemci mi do e-mailu: kbckh@kbckh.cz  napíší: zda chtějí na triko jméno (přezdívku) a jeho znění, velikost a počet kusů!

OBJEDNÁVKY POSÍLEJTE NEJPOZDĚJI  4.11.!!

TABULKA VELIKOSTÍ:

Leave a comment